Na kontaktoni

Shenzhen C-Lux Technology Co, Ltd.

Adresë

505 Building, Lihao International Industrial Center, Ainan Road Nr.78, Longgang, Shenzhen

E-mail

clux@c-lux.cn(Të përgjithshme)

sales@c-lux.cn(Shitjet)

support@c-lux.cn(pas sherbimit te shitjes)

Telefoni

+86-755-28706575

0086-152220162049

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni