Контактирајте не

Shenzhen C-Lux Technology Co., Ltd.

Адреса

Зграда 505, Меѓународен индустриски центар Лихао, патот Аинан бр.78, Лонганг, Шенжен

Е-пошта

clux@c-lux.cn(Општо)

sales@c-lux.cn(Продажба)

support@c-lux.cn(услуга по продажба)

Телефон

+86-755-28706575

0086-152220162049

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја